פרגולה תלויה מאלומיניום- למרחב ישיבה נעים במרפסת

ניווט מהיר

הוספה של פרגולה תורמת ליצירת מרחבה אסתטי בחלק החיצוני של ביתנו. אם גם אתם אוהבים לשבת בחוץ בכל הזדמנות שיש לכם, לאפשר לילדים לשחק בחוץ ללא כל חשש, לארח את הקרובים לכם או אפילו סתם לשבת באוויר הנקי כדי להטעין את מאגרי האנרגיה ולקרוא ספר, פרגולה היא ללא ספק הפתרון עבורכם. אם בעבר רוב הישראלים היו בוחרים בפרגולת עץ, היום הטרנד המוצלח ביותר הוא פרגולה תלויה מאלומיניום. מדובר בפתרון אסתטי, פרקטי ונוח שלרוב אינו דורש היתרים או תהליכי בירוקרטיה אחרים.

 

מדוע כדאי לבחור דווקא בפרגולה תלויה?

כשעלינו לבחור פרגולה, חשוב להכיר כמה סוגים. הסוג הראשון היא פרגולה הנשענת על ארבעה עמודים עם סכך המשלב קורות שיש ביניהן רווחים. זוהיא למעשה הפרגולה הקלאסית והמורכבת יותר. הקורות יכולות להיות גם הן מאלומיניום למתחברים למראה המודרני או מעץ, למי שמחפש מראה כפרי וחם יותר.

לעומתן יש פרגולות שבעצם נשענות על קיר הבית ונתמכות רק באמצעות שני עמודים. סוג נוסף הוא הפרגולות התלויות שלא דורשות כלל שום עמודים ונתמכות רק על הקיר. הצד החיצוני של הפרגולה התלויה ”מרחף“ מעל האדמה ואין צורך בתמיכה נוספת.

 

הסיבה שעוד ועוד משפחות בוחרות פרגולה תלויה מאלומיניום היא משום שהיא מצד אחד קלה ונוחה להרכבה, פרקטית ומספקת מענה מלא לכל הצרכים שלנו ומצד שני נחשבת לאסתטית ויפה. בשונה מפרגולה הנתמכת על עמודים אשר חוסמים את שטח המרפסת או הגינה, כאן ניתן לנצל את החלל החיצוני במקסימום, לאפשר לילדים לשחק ולהניח באזור רהיטי גן מרהיבים ללא הגבלה. פרגולה תלויה בעלת מראה אלגנטי, ניתן להזמין אותה בכל גודל שתרצו והיא משתלבת בכל סגנון עיצובי לפי בחירתכם.

כיום יש מגוון חברות שמתקינות פרגולות אלומיניום בצפון, במרכז ובדרום. ביחרו חברה על סמך המלצות וחוות דעת!

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר