שיקום מבנים בסנפלינג – הדבר החם בבנייה היום

ניווט מהיר

כל מבנה באשר הוא צובר בלאי במרוצת השנים כאשר הבלאי מתבטא במגוון רב של איזורים ותחומים ברחבי המבנה. אחד המקומות בהם הבלאי המצטבר עלול לגרום לנזקים רבים שעלולים לעלות לנו כסף רב ולגרום לאי נעימויות רבות הוא האיטום החיצוני של הבית לכן כדאי אחת לכמה שנים לבצע שיקום מבנים בסנפלינג.

על שיקום מבנים בסנפלינג ועבודות בגובה

על מנת לבצע איטום קירות חיצוניים בגובה למשל, עומדות בפנינו שתי אפשרויות כאשר האחת היא הדרך המוכרת יותר והיא באמצעות פיגומים שנבנים סביב המבנה ואז לפועלים יש גישה לכל חלק במעטפת על מנת לבצע את תהליך השיקום. שיטה זו מתאימה לבניינים נמוכים יחסית עד סדר גודל של 15 קומות. דרך נוספת לביצוע עבודות איטום בגובה היא באמצעות שיטת הסנפלינג שהולכת והופכת לפופולארית יותר גם במבנה נמוכים. במסגרת השיקום מעטפת בסנפלינג משתלשלים הפועלים מן הגג ומבצעים את עבודות האיטום הנחוצות לשיקום המעטפת החיצונית של המבנה. שיטת הסנפלינג מתאימה לכל בניין וחוסכת זמן רב בכל פרויקט של שיקום מעטפת אך מתאימה בעיקר לגורדי שחקים ובניינים גבוהים בהם אין אפשרות לבנות פיגומים סביב המבנה.

שיקום מבנים בסנפלינג – שומרים על הבטיחות

לפני שאנחנו מתחילים פרויקט של שיקום מבנים בסנפלינג עלינו לשים לב למספר דברים. בראש ובראשונה אין ספק שהעבודה בגובה היא מסוכנת מאוד עבור הפועלים ולכן עלינו לוודא כי לפועלים ולחברה עצמה יש רשיון עבודה בגובה ממשרד העבודה. הדבר אומר שהחברה והעובדים שלה עברו תכנית הכשרה ייעודית של בטיחות בעבודה בגובה. כמו כן יש לוודא כי לחברה יש את כל ציוד הבטיחות המתאים לעבודה בגובה ושהיא לא מתפשרת על כל מה שנוגע לבטיחות. דבר אחרון שיש לוודא הוא שלחברה יש ביטוח מתאים עבור העובדים של עבודה בגובה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר