וופורייזר מול סיגריה אלקטרונית – מה ההבדלים ביניהם?

ניווט מהיר

שני המוצרים שהפכו פופולאריים בשנים האחרונות כתחליף לעישון המסורתי הם וופורייזר וסיגריה אלקטרונית. אך מה הם ההבדלים ביניהם ומה ישמש אתכם טוב יותר?

 

בעוד וופורייזר נחשב למוצר חדש יחסית וקיים בשוק כ-5 שנים, סיגריה אלקטרונית קיימת כבר למעלה מ-10 שנים. לפני שנסביר את ההבדלים העיקריים בין השניים, חשוב לזכור שכדי לשמור על חווית אידוי או עישון איכותית, יש לבחור במכשירי אידוי או סיגריות אלקטרוניות איכותיות של חברות מוכרות המיוצרים במדינות המקפידות על תו תקן מחמיר כמו באירופה או ארצות הברית.

 

עם סיגריה אלקטרונית מעשנים שמנים, עם וופורייזר מאדים עשבים

כאן למעשה טמון ההבדל המהותי והחשוב ביותר בין השניים. וופורייזר הוא מכשיר המיועד לאידוי עשבים לעומת סיגריה אלקטרונית בה מעשנים שמנים.

 

בעוד הוופורייזר מתאים למטופלים בקנאביס רפואי ואנשים שרוצים לעבור מעישון סיגריות לאידוי קנאביס, סיגריות אלקטרוניות מתאימות לאנשים שמעוניינים לצרוך פחות רעלים וניקוטין, אנשים שאוהבים גאדג‘טים וחידושים לצד כאלה שגם מנסים להפסיק לעשן.

 

מדוע נהוג להתבלבל בין וופורייזר לסיגריה אלקטרונית?

משום ששני המכשירים מייצרים אדים. כאמור, וופורייזר מאדה עשבים יבשים בטמפרטורה הנמוכה יותר מתהליך של שריפה לעומת הסיגריה האלקטרונית המאדה שמנית המיועדים באופן ספציפי אליה.

 

מבחינה בריאותית מה עדיף?

מנתונים עולה כי אידוי עשבים נחשב לבריא יותר מאשר עישון של שמנים.

האם ניתן לאדות עשבים בעזרת סיגריה אלקטרונית?

ובכן, יש דרכים לעשות זאת אבל זה ממש לא מומלץ גם משום שהסיגריה לא נועדה מראש למטרה הזו וגם משום שזה פוגע בחוויה עצמה ותהליך המיצוי של הצמח אינו איכותי.

איפה לרכוש את המוצרים?

מומלץ לרכוש את המוצרים רק מאתר מוכר המייבא ומשווק מוצרים איכותיים המחזיקים בתו תקן ומגיעים עם אחריות מהיצרן.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר