הכירו 3 מכשירי אידוי קנאביס חדשניים ומעולים

ניווט מהיר

הוופורייזרים חדרו לחיינו כמו רוח סערה, שכן מדובר במכשיר שתופס תאוצה בקרב אנשים שאינם מעשנים, אך גם בקרב מעשנים, המבקשים למצוא פתרון בריא יותר במקום הסיגריות. הוופורייזרים, או מכשירי אידוי, מבצעים אידוי קנאביס, טבק, תמציות שונות וצמחי מרפא – בצורה קלה הרבה יותר וגם בריאה הרבה יותר מעישון.
הוופורייזר מחמם באמצעות הסוללה שלו את החומר אותו אנו רוצים לאדות, כאשר אנו קובעים את הטמפרטורה על מנת לקבל תהליך אידוי מיטבי. המשתמש שואף בקלות את החומר מתוך הוופורייזר ומאדה את החומר בו נעשה שימוש.
ללא ספק, וגם על פי מחקרים, פעולה זו בריאה הרבה יותר מעישון, ואף מסייעת למעשנים רבים להפחית את כמויות העישון.

מכשירי אידוי קנאביס

מכשירי אידוי קנאביס מתקדמים

אחד המכשירים היותר מועדפים על רוכשי וופורייזר למטרות אידוי קנאביס הוא המייטי שנחשב למכשיר מתקדם מאוד לאור המשקל הקל שלו וכמובן הגודל שלו. זמן העבודה שלו עם סוללה מלאה מגיע עד לכשעתיים וניתן לשלוט עליו באמצעות אפליקציה אותה נוריד לסמארט פון האישי שלנו.

וופורייזר נוסף פופולרי לא פחות הוא הפאקס 3, אשר נחשב לממשיך דרכו של הפאקס 2. הפאקס 3 קטן וקל הרבה יותר מקודמו ואורך העבודה שלו בסוללה מלאה מגיע לכשעתיים וחצי. כמובן שגם עליו ניתן לשלוט באמצעות אפליקציה. בנוסף, ניתן לחמם אותו לארבע טמפרטורות שונות, בכדי לקבל תוצר מיטבי של החומרים אותו אנו מאדים, בין אם אלו תמציות שונות, תחליפי טבק – או חומרים אחרים.

וופורייזר נוסף באמצעותו ניתן לאדות קנאביס הוא האסטרה 2, שנחשב למכשיר איכותי ויוקרתי, בעיקר תודות לנראות שלו. גם לו יש טווח טמפרטורות רחב כדי לאדות מספר רב של חומרים בצורה מיטבית. אולם בניגוד לאחרים, יש לו זמן עבודה של כשעה אחרי טעינת סוללה מלאה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
מכשירי אידוי קנאביס
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר