החידושים של 2021 בתחום חיפוי קיר חיצוני ושיקום מבנים

ניווט מהיר

תחום הבניה הביא איתו הרבה מאוד חידושים ואנו רואים את ההשפעה הרבה של הטכנולוגיה על עולם הבניה. חלק מאותם חידושים הם בתחום חיפוי הקירות החיצוניים של המבנים כאשר אנו רואים את הטמעתם של חיפויים שמהווים פתרון פונקציונלי כמו גם פתרון ויזאולי אידיאלי עבור החלק החיצוני של המבנה. בעבר הלא רחוק היינו רואים שאת החיפוי החיצוני של בניינים מעטרים חיפוי בטון שפריץ אך כיום ישנם סוגים שונים של חיפוי קיר חיצוני הנחשבים להרבה יותר מודרנים כמו למשל חיפוי קרמיקה, שיש, עץ או חיפוי קיר חיצוני באמצעות קיר מסך.

 

חיפוי קיר חיצוני מרהיב ואלגנטי

אין ספק כי אחד הפתרונות הבולטים בעולם הבנייה וכאשר מדובר על שיקום מעטפת מבנה בפרט, הוא שימוש בקיר מסך. תחילה השימוש בו נעשה אך ורק בבנייני משרדים וגורדי שחקים תעשייתיים אך לאחרונה אנו גם רואים אותו בנוף של בתי מגורים ומגדלים רבים ברחבי הערים. השימוש בו מקנה למבנה יוקרתיות לצד יתרון מובהק ביעילות האנרגטית של הבית שכן יותר אור טבעי נכנס לתוך המבנה וגורם לירידה בצריכת החשמל של כלל הדיירים מה שחוסך כמובן בעלויות וגם תורם רבות למאזן האקולוגי הסביבתי.

חיפוי באמצעות עץ

חיפוי עץ למבנה הפך גם הוא לאלמנט יוקרתי אותו אנו רואים לא מעט בבניית בתים חדשים. בניגוד לקיר מסך, אנו לא נראה שימוש בחיפוי עץ במגדלי מגורים או גורדי שחקים אלא נראה את השימוש בו יותר בבתים פרטיים או בניינים משותפים לא גבוהים במיוחד. מעבר לעובדה שהשימוש בו יוצר אלמנט של בניין יוקרתי יותר הוא גם מעניק לבניין תחושה של בנייה חמה יותר בכיוון של סגנון בנייה כפרי. ניתן גם לשלב את העץ רק על חלק מהמבנה בתור עיטור לחיפוי החוץ.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר