קירות מסך אלומיניום – כל מה שחשוב לדעת

ניווט מהיר

קירות מסך אלומיניום מהווים כבר לא מעט שנים חלק מהנוף הבלתי נפרד של כל מרכז עיר ומרכזי משרדים, או מתחמים תעשייתיים. אם בעבר הלא מאד רחוק היינו רגילים לראות את גורדי השחקים נבנים גם הם מבטון כמו בנייני מגורים רגילים, אז היום אין גורד שחקים אחד של מגורים או משרדים שלא משתמשים בו בטכנולוגיה של קירות מסך אלומיניום. השימוש בקירות מסך במקום קירות בטון הפך את תהליך הבנייה למהיר הרבה יותר, שכן לא צריך ליצוק כל כך הרבה בטון ולהמתין שיתייבש, אלא ליצוק מבטון רק את גרעין הבניין. החלק החיצוני משלב פרופילי אלומיניום וזכוכיות.

כל היתרונות של קירות מסך אלומיניום

לקירות מסך כמה יתרונות: בראש ובראשונה, הם מעלים את היעילות האנרגטית של הבניין, שכן יותר אור יום טבעי נכנס פנימה בכל שעות היום, מה שמוריד את צריכת החשמל. יתרון נוסף הוא העובדה שהשימוש באור יום טבעי מעלה את האפקטיביות של העובדים שלנו בבנייני משרדים, דבר שהוכח בלא מעט מחקרים בשנים האחרונות.

קירות מסך אלומיניום

איך בוחרים חברה מתמחה מתאימה?

ישנם כמה פרמטרים שעלינו לשים לב אליהם לפני שאנחנו בוחרים חברה להתקנת קירות מסך מאלומיניום: תחילה, נרצה לראות כי לחברה ולכל העובדים שלה יש אישור עבודה בגובה, והם עומדים בכל דרישות החוק והתקן – כגון אישור עבור שיקום מבנים בסנפלינג וכיו"ב. מעבר לכך, נרצה לראות כי לחברה יש את כל הביטוחים הנדרשים לביצוע עבודות כאלה, וכי היא מתייחסת בכובד ראש לכל נושא הבטיחות באתר ומסביב לו, כולל דאגה לביטחון העוברים והשבים. זאת על מנת שלא ייגרם נזק לרכוש, או חלילה נזק בנפש, כתוצאה מנפילת כלי עבודה למשל.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
קירות מסך אלומיניום
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר