חדש: מציאות מדומה לשירות עולם הנופש והתיירות

ניווט מהיר

מציאות מדומה בישראל עוררה סערה בתחומים רבים, ובראש השרשרת תחום התיירות. היום נראה שילוב של מציאות מדומה תיירות ונופש בשתי דרכים עיקריות:

  1. מטיילים שרוצים לתכנן טיולי פיזי אמיתי – באמצעות טכנולוגיה זו אנו יכולים לתכנן את הטיול הבא שלנו, לטעום טעימות מכל מיני מקומות ובעצם להבין האם שווה או לא שווה לנו לבקר בהם. להגיע להחלטות ולתכנן את התקציב שלנו בצורה מושלמת.
  2. אנשים שרוצים לחוות מקום או טיול בדרך וירטואלית – כך בעצם אנו יכולים לבקר במקומות רחוקים מבלי לעלות על טיסה. זה יכול להתאים לאנשים שפוחדים מטיסות למשל, אנשים שאין להם זמן בתקופה מסוימת לצאת לחופש או כאלה שלא יכולים להשקיע תקציבים בטיול מכל סוג שהוא. בתקופה הקורונה מציאות מדומה בעולם התיירות הפכה לרלוונטית יותר מתמיד.

מציאות מדומה בישראל

דמיינו לעצמכם שאתם מתכננים חופשה בישראל במלון או צימר חלומי שעדין לא ביקרתם בהם. קיבלתם המלצה ואתם מתכננים את החופשה הקרובה שלכם כאן בארץ. לא רוצים להרחיק לכת יותר מדי. טכנולוגיית מציאות מדומה בישראל מאפשרת לנו לבקר באותם מקומות ובעצם לדעת מראש לקראת מה אנחנו הולכים והאם זה משרת את מטרות הטיול, התקציב והאופי שלנו. אפשר לבקר בבתי מלון יוקרתיים ולבדוק את הפסיליטיס, לבחון אטרקציות ייחודיות לפני שאנחנו מחליטים לרכוש כרטיסים ואפילו לבקר במסעדות שף מיוחדות.

עולם משולב של מציאות מדומה תיירות ונופש – יתרונות

  1. דיוק מושלם עד לרמה של הפרטים הכי קטנים – כל השאלות נסגרות בביקור וירטואלי אחד.
  2. חיסכון אדיר בזמן ובעלויות- יש המון מבצעים ושוברים דרך הסרטונים שאנו צופים בהם לפני שאנחנו סוגרים משהו ומגיעים להחלטה.
  3. אופציה להשוות בין מקומות בצורה קלה ונוחה. בין אם בין מלונות בברצלונה, או בקתה במדבר בארץ ישראל.
  4. חיסכון לבתי מלון ומקומות תיירותיים – במקום להתפרסם באתרי תיירות אונליין שעולים סכומים מטורפים בחודש לבתי המלון ומוקדי התיירות, משתמשים בטכנולוגיה ומפרסמים דרך אפליקציות העוסקות בתחום.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר