עולים אל על: עבודות בגובה שעוד לא ידעתם עליהן

ניווט מהיר

בעבר, כל העבודות בגובה היו בגדר משימה בלתי אפשרית. נדרשו הקמת פרויקט, בניית פיגומים וקונסטרוקציות. היום, לעומת זאת, בעקבות שינויים רבים בתחום והתקדמותו מבחינה טכנולוגית, ניתן לבצע סוגים שונים עבודות בגובה בצורה יחסית מהירה, עם מעט כוח אדם, ביעילות ובפחות כסף.

עבודות בגובה

כמה עבודות בגובה שלא ידעתם עליהן

המבנה רעוע? מרגישים סכנה? שיקום מבנים

לא פעם אנו עדים למצבים בהם שיקום מעטפת מבנה מתבצע בגורדי שחקים, מבני מגורים, משרדים, בתי מלון ועוד. לעיתים מדובר בחלק החיצוני של המבנה, כלומר – במעטפת בה יש חלקים שהתפוררו כל חלקי אבן או שיש. לפעמים יש בעיות במרפסות, בעיקר במבנים שהמיקום שלהם קרוב מאוד לים. במקרים אלו, המלח והלחות ”אוכלים“ אותן לאט לאט. לעיתים, מדובר ממש בשיקום של המבנה כולו בהיבט של יסודות, מערכות שניזוקו ושיקום הבטון עצמו.

רעש ולכלוך? הרחקת יונים היא עבודה בגובה

אנשים רבים סובלים מרעש והלכלוך שמביאות אותן היונים. הן אף מוגדרות כבעל כנף המביא איתו קשת רחבה של מחלות, זיהומים, פטריות וחיידקים. היום יש מגוון רחב של פתרונות להרחקת יונים מגגות, מסתורי כביסה וכדומה. לדוגמה, רשתות ודוקרנים.

ניקיון חלונות

בעשור האחרון, החלו לבנות גורדי שחקים לגובה. בנייה זו מונעת את האפשרות לבצע ניקיון חלונות סטנדרטי. אלו הם קירות מסך אלומיניום – חיפוי המשלב בין זכוכית לבין אלומיניום. קירות אלו אינם כוללים מרכיבים קונסטרוקטיביים אחרים. לכן, המון אור טבעי נכנס מבחוץ לתוך המבנה. זהו אף פתרון בידוד מעולה לאורך כל השנה – וכך אנו חוסכים בחשמל.

מרבית העבודות הללו דורשת פנייה לחברה מקצועית, המתמחה בביצוע עבודות בגובה בשיטת סנפלינג. עבודה זו, כאמור, תחסוך לכם זמן, כוח אדם והרבה כסף.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
עבודות בגובה
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר