בעל אולם אירועים? כדאי לשקול שיקום מעטפת מבנה

ניווט מהיר

כבעלים של אולמות אירועים, עלינו לבצע תחזוקה שוטפת למבנה האולם הן בהיבט האסתטי והן בהיבט הבטיחותי. שיקום מעטפת מבנה האולם בו מתקיימים אירועים לא רק משדרג את האולם מבחינת החזות והנראות שלנו אלא קריטי בכדי לשמור על הבטיחות בו. כל פרויקט ולא משנה מאילו חומרים הוא עשוי ועד כמה תהליך הבניה היה ייחודי וחדשני, חשוף כל הזמן, יום יום, שעה שעה לנזקי מזג האוויר ולנזקי הזמן. כאמור יש שתי מטרות עיקריות לשיקום מעטפת המבנה:

 

  1. בטיחות- השיקום מעניק למבנה האולם חוזק ומסייע להפחית ולמנוע מצבים כמו היחלשות של היסודות, התרופפות של מערכת הקונסטרוקציה וכדומה.
  2. אסתטיקה- השיקום מעניק לבניין מראה אסתטי וחדיש, בדומה להתקנת קירות מסך אלומיניום או זכוכית.

מה כולל שיקום מעטפת מבנה?

יש כל מיני סוגים של מבנים ולכן תהליך השיקום משתנה בין מבנה למבנה. באופן כללי חידוש מעטפת וחיפוי הקירות החיצוניי מתבצע על ידי ביצוע גמריםבהתאן לחומרי הגלם של המבנה, שיקום הבטון והברזלים, שיקום מערכות טיח, שיקום של מערכת האיטום והבידוד, שיקום וחיזוק של העמודים, שיקום וחידוש טיח ואבן, איטום תפרים, החלפת סורגים, מרזבים, חלונות ועוד.

 

איך בוחרים קבלן או חברה המתמחה בשיקום מעטפת בניין?

במידה ומדובר באולם גבוה המשרת אירוע עסקי למשל, עליכם לבחור לא רק חברה המתמחה בשיקום מבנים אלא גם בחברה המתמחה בביצוע עבודות בגובה. יש לשים לב ודגש לכל כללי הבטיחות ועבודה על פי התקן.

 

לסיכום, בכדי לשמור על הבטיחות בתוך האולם וגם בכדי ליצור רושם חיובי אצל קהל הלקוחות, חשוב להקפיד על  שיקום מעטפת הבניין בזמן. תהליך הנמשך כמה שבועות עד כמה חודשים ומסייע להאריך את אורך החיים שלו האולם. השיקום כולל בין השאר החלפה, תיקון וצביעה של כל מרכיבי האולם הדורשים תיקון או החלפה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר