אלו הדברים שיגרמו לשדרג לכם את הבית

ניווט מהיר

עולם הבנייה צובר תאוצה, מתפתח, ומתחדש מיום ליום

כפי שניתן לראות רק דרך סיור קטן באחת מהערים הגדולות בארץ, עולם בניית הבתים, בנייני המגורים, והמבנים הציבוריים מתפתח וחלים בו שדרוגים מיום ליום. בפני זוג צעיר אשר מחל את התהליך לבניית בית פעם ראשונה בחייהם ניצבים כיום אופציות ואפשרויות רבות ומגוונות כאשר הם מחליטים לבנות את בית החלומות שלהם. הטרנדים בעולם הבנייה כמעט תמיד הגיעו ועוד יגיעו בעקבות צורך מסוים, וכמעט תמיד הטרנדים הללו נועדו לשפר את אורך החיים של בני האדם שגרים באותו הבית ולשדרג לכם את הבית. הטרנדים החמים בעולם הבנייה יכולים לענות על מגוון רחב ומגוון של צרכים כגון – נוחיות, הוזלת מחירים, אסתטיקה ונראות, הולכה תרמית, ועוד.

 

קירות מסך – הטרנד החם שיגרום לשדרג לכם את הבית

כאשר אנחנו מדברים על טרנדים חמים בעולמות הבנייה, חשוב וראוי לדבר על אחד הטרנדים החמים אשר תופץ תאוצה מיום ליום – קירות מסך. קיר מסך הוא פטנט טכנולוגי אשר עונה על מספר צרכים – ביניהם שדרוג המראה האסתטי של הבית או המבנה אשר משתמש בו, שיפור ושדרוג היכולות התרמיות של אותו הבית, ושדרוג התאורה הטבעית במבנה או בבית. קיר מסך הוא מעין קיר נוסף אשר נבנה על השלד של הבית, כלומר הוא לא הקיר העיקרי של הבית או מבנה המגורים אשר עושים בו שימוש, אלא הוא מעין תוספת על השלד של הבית. כיום תוכלו למצוא קירות מסך בעיקר בבנייני מגורים יוקרתיים ובמבנים ציבוריים שונים, זאת בשל היחודיות שלו בשנים האחרונות והעובדה כי עדיין מדובר בטרנד יקר אשר יכול לעלות סכומי כסף רבים.

 

כיצד קיר מסך עובד ואיך אפשר לשדרג לכם את הבית איתו?

בסופו של דבר ישנם כמה סוגים של קירות זכוכית, אשר עונות על צרכים שונים ומתוקצבות בצורה שונה ובהתאם. קירות המסך הנפוצים והפופולאריים ביותר בימינו עשויים משילוב של זכוכית, ואלומיניום, אשר כל אחד מהחומרים האלה תורם בצורה שונה לעיצוב ולנוחיות של הבית. את קיר הזכוכית לא בונים בתחילת תהליך הבנייה של הבית, כלומר בשלב שבו בונים את השלד ואת היסודות של המבנה, אלא מדובר על שלב שמגיע לאחר מכן, כאשר "מלבישים" את קיר המסך אשר עשוי זכוכית או אלומיניום על קיר הבית הקיים. לקירות המסך יש 2 שדרוגים ואלמנטים עיקריים אותם הם משדרגים בבית – אסתטיקה ונוחות תרמית. מבחינה אסתטית, אין הרבה מה להסביר – קירות מסך בעיקר משדרגים את הבית מבחינת מראה שכן קיר המסך, ובעיקר קיר מסך הזכוכית נותנים וייב יוקרתי ועשיר לבית.

נוחות תרמית הוא מושג אשר מתייחס ליכולת של המבנה לאטום כניסה של חום לבית. דבר זה יכול להיות חשוב ביותר בישראל אשר מאופיינת בקיץ ארוך וחם מהרגיל. קירות מסך גורמות לנוחות התרמית של הבית להיות מעולה עוד יותר.

 

 

מדוע השילוב בין זכוכית לאלומיניום הוא השילוב המושלם?

ראשית כל מדובר בשני חומרים מאוד חזקים ועמידים לאורך זמן. מכיוון ופתרון של קירות מסך הינו פתרון לטווח הרחוק והוא גם ממוקם בחלק החיצוני של המבנה, אנחנו צריכים לבחור בפתרון חזק ועמיד, שנצטרך לתחזק אותו כמה שפחות. בנוסף, השילוב בין שני החומרים הללו יוצר הגנה מעולה מפני רטיבות ואז בעצם אנחנו נהנים מיתרון מאוד חשוב שזה בעצם שהקירות הפנימיים וגם התקרה שלנו נשארים יבשים לאורך השנים. יתרון נוסף בא לידי ביטוי מבחינה עיצובית, שכן הזכוכית ביחד עם האלומיניום משתלבים באיזון הרמוני מדויק ומושלם מה שמייצר פרויקט נדלנ“י יוקרתי, מודרני וחדשני.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר