בדיקת ינשוף יצאה חיובית? זה לא סוף העולם!

ניווט מהיר

נתפסתי על ידי שוטר ונמצאתי כשיכור בזמן שאני נוהג. האם כעת המצב אבוד?

חד משמעית לא. עליכם לדעת, בדיקת ינשוף הינה המבדק אשר משטרת ישראל מבצעים על מנת לקבוע כי נהג על הכביש נוהג במצב של שכרות, ומהווה ראייה בפני בית משפט על מנת להעמידו לדין. קודם כל, כדי שבדיקת הינשוף תצא אמינה, כלומר בדיקה כבילה על מנת להעמיד אתכם לדין, אזי על בדיקה זו לעמוד בכללים רבים אשר רשומים בחוק, בהוראות היצרן, ואפילו בנהלים השונים של משטרת ישראל, זאת בכדי שהבדיקה תצא קודם כל אמינה! כאשר יש טעות, אפילו טעות מזערית ביותר מבחינת נהלי הבדיקה, ונוספים, אזי סטייה זו יכולה לזכות אתכם בתור נאשמים או להוביל להסדר טיעון קל יותר.

 

חשיבות שירותיו של עורך דין תעבורה מומלץ במקרה שנתפסתם נוהגים בשכרות בבדיקת ינשוף

בסופו של דבר, כל הצעדים אשר צוינו מעל, אשר יכולים לבוא לטובתכם ולשפר את מצבכם במקרה שנתפסתם נוהגים בשכרות, הינם חוקים מסובכים ומורכבים, ותקנות שונות ורבות, אשר האדם הממוצע לא מכיר בדרך כלל. עורך דין תעבורה מומלץ יהפוך להיות הדבר החשוב ביותר עבורכם, זאת על מנת לדאוג לכך שהזכויות שלכם ישמרו, והאדם שידאג למצות את הדין כך שההרשעה לכם תהיה מינימלית ככל הניתן.

 

 

כיצד ניתן לבחור עורך דין תעבורה מתאים ומומלץ

עליכם לזכור, שירותיו של עורך דין תעבורה, ושל עורכי דין בכלל, שווי ערך לשכירת שירותיהם של אנשים שונים בחיים שלכם. קודם כל, מומלץ לבחור את עורך הדין שנשתמש בשירותיו על פי המלצות מאנשים, ככל שנראה המלצות רבות יותר על עורך דין מסוים, כל נדע שרמת האמינות שלו גבוהה יותר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר