שמן קנאביס – למי יתאים ומה היתרונות שלו?

ניווט מהיר

שמן קנאביס תופס עוד ועוד תאוצה והוא מופק מאותם פרחים ורכיבים שיש בצמח עצמו, רק שבשונה מהתפרחת שמעשנים או מאדים הוא מגיע למיצוי בשילוב שמנים נוספים. הבדל נוסף בין השמן לבין התפרחת הוא שהשמן לא מצריך שום הכנה מוקדמת ואפשר לטפטף אותו מתחת ללשון מה שיספיג את החומר בגוף בצורה יעילה ישירות למחזור הדם.

השמן מתאים למגוון אוכלוסיות כמו ילדים הסובלים ממחלת האפילפסיה, מבוגרים בגיל השלישי, אנשים הסובלים מדלקות פרקים, פרקינסון, חרדה, בעיות שינה, דיכאון ועוד מגוון של מצבים רפואים. הרכיבים העיקריים הפעילים בשמן נקראים THC או CBD. את השמן ניתן לצרוך באופן חוקי, רק אחרי הנפקת רישיון מטעם משרד הבריאות.

שמן קנאביס

יתרונותיו של שמן קנאביס

כאמור, את שמן הקנאביס ניתן לצרוך בלי לעשן אותו, מה שהופך אותו לרלוונטי עבור ילדים ומבוגרים שלא התנסו בעישון או לא רוצים לעשן. מדובר במיצוי של כל הרכיבים שיש בקנאביס. לכן, הוא מתאים לטיפול וסיוע במגוון של מצבים רפואיים. נתנאל נתי דוידי המטופל בשמן במשך חמשת השנים האחרונות מספר כי ”הוא חווה שינוי של 180 מעלות במצבו הרפואי ואיכות החיים שלו השתפרה משמעותית מאז שהתחיל ליטול את השמן“. בשונה מהתפרחת בה כמות הרכיבים הפעילים משתנה בין פרח לפרח, צריכת השמן מאפשרת לצרוך אותו בכמות מדויקת. כל בקבוק מכיל כמות מסוימת של חומרים פעילים. כך ניתן לדעת כמה חומר יש בכל טיפה.

יחד עם זאת, מכיוון שצורכים את השמן בספיגה מתחת ללשון, ההשפעה היא שונה לגמרי בהשוואה לצריכה שמגיעה ישירות לריאות. בעוד ההשפעה בעישון מיידית, בטיפות ההשפעה הדרגתית. יתרון נוסף של השמן בהשוואה לעישון – בין עם זה עישון רגיל, או ע"י מכשירי אידוי קנאביס – הוא שההשפעה שלו ממושכת יותר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
שמן קנאביס
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר