ירשתם חפצים ישנים? רוכשי עתיקות מצפים לכם

ניווט מהיר

מה קונים רוכשי עתיקות?

לא מעט ישראלים מוצאים את עצמם ביום בהיר אחד עם ירושה שהם לא כל כך יודעים מה לעשות איתה ויתרה מכך, כלל לא בטוחים אם הם מעוניינים בה. אותה ירושה יכולה להיות ענתיקות או כלי כסף ואפילו דברי אומנות שנעדיף למכור כי פשוט אין לנו מה לעשות איתם ואנחנו לא רוצים לזרוק אותם, אלא רוצים לכבד את האדם שירש לנו אותם. בדיוק בשביל זה קיימים רוכשי עתיקות שבאים עד אליכם הביתה ורוכשים מכם את העתיקות שקיבלתם בירושה, זאת במידה ואתם לא מעוניינים בהם.

 

 כלי כסף

במסגרת רכישת עתיקות ודברי אומנות קיים גם קונה כלי כסף שיגיעו עד אליכם, רוכשי כלים עתיקים אשר יבצעו הערכה מקצועית של השווי של אותם כלי כסף וישלמו לכם במזומן על אותם כלי כסף שרכשו מכם. גם כאן, אנו למעשה נפתרים בצורה מכובדת מהחפצים של האנשים שיקרים לנו מאוד ולא זורקים את החפצים שלהם לרחוב, אלא דואגים שהם יעברו הלאה לשווקי עתיקות או חנויות וינטג׳ כאלה ואחרות וימשיך להיעשות בהם שימוש מכובד.

רוכשי עתיקות נותנים כבוד לחפצים שלכם

הדבר החשוב ביותר בקרב קוני ענתיקות הוא יחס מכובד לציוד של הנפטר שכן אף אחד לא רוצה לראות את הציוד של האנשים היקרים לו מכל מטופל בצורה רשלנית או מובל ללא כבוד. לכן במהלך הערכת השווי ולאחר הרכישה הטיפול של רוכשי עתיקות ברהיטים ובפריטים אותם הם קנו מכם תמיד יהיה מכובד על מנת שלא לפגוע ברגשותיכם כמובן וגם לא בכבוד המת. אלו שיקנו מכם תכשיטים עתיקים, כלי ועוד בדרך כלל ימכרו אותם הלאה לחנויות של ענתיקות או לשווקים שמתמחים בכך. לעיתים אותן ענתיקות יעברו שיפוץ קל או מקיף על מנת להשמיש אותם שוב לשימוש של אנשים אחרים ובמידה והם במצב טוב הם ימכרו כפי שהם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר