קניית עתיקות – למי פונים וכיצד מתבצעות העסקאות?

ניווט מהיר

כאשר אנו מקבלים בית בירושה מההורים שלנו או מסבא וסבתא אחד הדברים הקשים ביותר שיש לעשות לאחר המוות הוא מיון וסידור החפצים בדירה. זוהי פעולה שדורשת לאגור כל כך הרבה כוחות נפשיים, שכן עלינו להתעסק עם החפצים האישיים ותכולת הדירה של האנשים שהיו הכי יקרים לנו בעולם וכעת הם אינם. עבור רבים, מדובר בתהליך שלם שלוקח הכי הרבה זמן לאור העובדה שפשוט קשה להם מאוד בהיבט האישי והנפשי לבצע אותו ולכן דברים רבים מתעכבים כמו השכרת הדירה, מכירת הדירה ועוד עניינים רבים אחרים הקשורים בדירה, בנפטר ובחפציו האישיים.

אל מי פונים בנושא קניית עתיקות?

אחד הדברים הנפוצים ביותר שאנו מוצאים בדירות של נפטרים מבוגרים הם בעיקר עתיקות כאשר אותן עתיקות יכולות להיות רהיטים ישנים, חפצי אומנות או חפצים אחרים שכיום שווים לא מעט כסף לשווקים כאלה ואחרים או חברות פרטיות המתמחות בקניית עתיקות או פריטי אספנות.

איך זה מתבצע?

ברוב המקרים אנו לא נרצה לקחת את העתיקות הללו מהסיבה כי הם אינם מתאימים לנו לדירה ולקו העיצובי שלה. במקרים כאלה לא נרצה לזרוק לאשפה או לרחוב את אותם פריטים כיוון שהם היו יקרים לקרובי המשפחה שלנו שנפטרו כמו גם שאנו לא נרצה לראות את אותם חפצים נזרקים לרחוב.

במקרה כזה ניתן לפנות לחברות לקניית עתיקות כאשר אותן חברות מגיעות אליכם עד לבית, בודקות את המצב של אותן עתיקות ונותנות לכם על העתיקות הצעת מחיר בגין רכישה שלהם.

במידה ותסכימו אותן חברות מגיעות עם רכב, ובצורה מכבדת מאוד לכבוד המת אוספות כל ענתיקה שהם קנו מכם ולאחר מכן דואגות להעביר אותן למקומות ראויים לכך כמו שווקים לממכר עתיקות או שמבוצע בהם שיפוץ קל והן נמכרות בחנויות מיוחדות לעתיקות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר