מתלבטים בין הסופר לירקן? העיקר במשלוח

ניווט מהיר

כולנו רוכשים ירקות ופירות על בסיס שוטף וקבוע במטרה להעשיר את התפריט שלנו בכמה שיותר רכיבים בריאים ועשירים. יחד עם זאת, פעמים רבות הקניות שלנו נלוות בעצם לסידורים ולסדר היום שלנו ולא תמיד אנחנו מצליחים לעשות את הקניות שאנחנו צריכים הבית במקום לו אנחנו רגילים. לפעמים אנחנו פשוט נמצאים בסופר לצורך השלמה ואז ”על הדרך“ קונים גם כמה עגבניות ומלפפונים. מתלבטים בין הסופר לירקן? אז האמת היא שהרבה יותר כדאי להזמין את הסחורה שלכם במשלוח.

 

מתלבטים בין הסופר לירקן? הכירו את היתרונות של המשלוח

  1. חוסך זמן יקר- בין אם אתם צריכים משלוח ירקות ופירות בלבד ובין אם להוסיף מוצרים נוספים, המשלוח חוסך לכם זמן יקר. ככה אתם בעצם לא צריכים ללכת לחנות, לבחור את הסחורה בעצמכם, לעמוד בתור ויכולים בכמה לחיצות כפתור לרכוש את כל המוצרים שאתם צריכים.
  2. המשלוח יגיע בזמן שנוח לכם – עוד יתרון של משלוח הוא בכך שאתם בעצם בוחרים את הזמן שמתאים לכם שהמשלוח יגיע. תוכלו לתזמן את המשלוח שאתם בכלל נמצאים בעבודה, או שאתם מגיעים בערב הביתה, אתם בוחרים.
  3. מגוון -הרבה פעמים שאנחנו מגיעים לחנות הירקות או לסופרמרקט אנחנו רואים שחסרים חלק מהמוצרים שאנחנו צריכים. בדרך כלל, המגוון בחנויות אונליין הוא כל כך גדול, והסיכוי שמשהו חסר הוא מאוד קטן. יחד עם זאת, יש חנויות שהשירות שלהם כל כך טוב, ככה שגם אם משהו חסר, הם ישלימו לכם את את המוצר ביום שאחרי בסבב המשלוחים הבא שלהם.

אז בפעם הבאה שאתם צריכים מוצרים לבית ומתלבטים בין הסופר לירקן, תחסכו לכם את הזמן, תחסכו לכם את העמידה בפקקים ואת חיפוש החניה, אין צורך לעמוד בתור, משלוח יפתור לכם את כל הבעיות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר