עוברים את הבידוד בשלום עם כל המשפחה בבית

ניווט מהיר

בידוד הוא תקופה לא פשוטה. לפתע פתאום מוצא את עצמו אדם סגור בביתו, בלי היכולת להיפגש עם חברים, בלי לשמור על השגרה שלו ובעצם – אין באפשרותו כלל לצאת מהבית. זהו מצב שאנשים כלל לא מורגלים אליו וחשוב להיערך אליו – גם אם הוא נכפה מעכשיו לעכשיו. אז איך אפשר לעבור את הבידוד בשלום? בעזרת מציאת הפעילויות והתכנים שגם יעבירו את הזמן אך בעיקר – יעבירו את הזמן בנעימים ובתחושה טובה. מספיק המתח הנפשי הכרוך בהשערה האם חלה הידבקות במחלה ולכן חשוב להתרכז בדברים טובים וחיוביים, כאלה שנחמד ונעים לבצע ובזכותם ימי הבידוד לא רק יעברו בשלום אלא גם בהנאה מסוימת.

 

רעיונות לפעילויות בזמן הבידוד

אי אפשר להתווכח עם העובדה שהכי כדאי להעביר את הבידוד עם משפחה וילדים בחדר או אזור בבית שיש בו טלוויזיה או מחשב. זו הזדמנות טובה לצפות בסדרות מומלצות או כאלה שהיו ברשימת המועדפות במשך הרבה זמן. הצטיידות בכמה ספרי קריאה גם היא רעיון טוב למשך הבידוד. אם יש מחשב נייד או טאבלט עם האדם המבודד בחדר – אפשר למצוא שלל אתרי תוכן מעניינים – פודקאסטים, סרטי תעודה, אתרים או פורטלים שקשורים בתחומי העניין, אתרי השמעת מוזיקה אהובה ואפילו אתרים שאיתם אפשר לבצע פעילות גופנית לשמירה על בריאות המשפחה, כושר ותזוזת הגוף, ללמוד ריקודים חדשים ומעניינים וכמובן לצרוך תכנים נוספים שיעשירו את הידע האישי.

בידוד יכולה גם להיות הזדמנות טובה לסדר או לעצב אותו מחדש, למיין את הבגדים בארון ולוודא שהמצעים כולם בשימוש שגרתי וסדיר. מה שבאמת חשוב זה למצוא את הסיבה הטובה לקום ולצאת מהמיטה, לנשום אוויר ולהעביר את היום בכיף. ידוע שהזמן עובר מהר יותר כשנהנים ומכייפים, גם בנסיבות מיוחדות.

וזיכרו שהיום ניתן לעשות כמעט הכול באמצעות רשת האינטרנט והמחשב. אפילו חנות ירקות ופירות למשלוחים עד הבית זמינה לכם כמעט בכל אזור ועיר היום, כמו גם משלוחים מהסופר ומחנויות בגדים וצעצועים, ועוד.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר