הכירו את הפאף בר – סיגריה אלקטרונית חדשנית

ניווט מהיר

אחד הטרנדים היותר מדליקים ושימושיים בעולם העישון נקרא פאף בר. למעשה, מדובר בסיגריה אלקטרונית חד פעמית שפועלת על בסיס עקרון האידוי. מה שמתאדה הוא חומר נוזלי שקיים בתוך הסיגריה האלקטרונית המהווה תחליף עבור מעשני טבק. החומר נהפך לאדים באמצעות גוף חימום קטן שנמצא ממש בתוך הסיגריה וכך בעצם תמצית הנוזל מתחממת. זו יכולה להיות תמצית צמחים על בסיס טבעי או תמצית עם טעם וריח מסויימים על פי העדפה האישית שלנו. בשונה מסיגריה אלקטרונית רגילה שכל חובבי אביזרי עישון כבר מכירים, הפאפבר היא סיגריה אלקטרונית חד פעמית. כלומר, ברגע שהיא מסתיימת, אנחנו זורקים אותה ורוכשים חדשה.

פאף בר – למי זה מתאים?

לכל מי שרוצה לעשן ואפילו להיגמל מעישון בהדרגה, כלומר היא מהווה פתרון מושלם עבור מעשנים מזדמנים שלא מעוניינים לעשן תחליפי טבק למיניהם. למשל, אם אתם מתכננים לצאת עם חברים לפאב או מסעדה ורוצים לחוות את חווית העישון רק באותו ערב, ה- Puff Bar מושלמת בשבילכם. בשונה מסיגריה אלקטרונית רגילה שצריך למלא כל הזמן בנוזל חדש, עם הפאף בר אין כל צורך לרכוש תמציות נוזל חדשות או להחזיק סטוק בבית. ברגע שהפאף בר מסתיימת, אתם משליכים אותה לפח ורוכשים חדשה. לפאף בר מגוון של יתרונות גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבט הבריאותי.

Puff Bar עבור הנגמלים מעישון

מה שהתחיל בתור טרנד הפך לסוג של מהפכה. עשרות אלפי מעשנים בישראל בוחרים להפסיק לעשן ולמצוא פתרונות אחרים שיספקו להם את חווית העישון בדרך בריאה יותר. המכשיר הזה מתאים גם עבור אנשים שחולמים להפסיק לעשן סיגריות רגילות. עישון סיגריה אלקטרונית הוכח כמסייע בתהליך. לפני שאותם נגמלים בוחרים בסיגריה האלקטרונית כתחליף לסיגריות רגילות הם יכולים לרכוש את הכלי היעיל הזה, ואז להבין האם זה מתאים להם או לא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר