המומחים בגירוש יונים מגג רעפים, מרפסות ועוד

ניווט מהיר

יונים הן אמנם ציפורים מאוד נחמדות כאשר הן אוכלות פירורים של לחם יבש בכיכרות העיר אך כאשר הן חודרות לכם למרחב הביתי היא יכולה להיות מטרד של ממש. קודם כל היונים מביאים איתם כינים שיכולים לעבור אלינו בני האדם. אתם וודאי שואלים את עצמכם כיצד הכינים של היונים יגיעו אלינו? פשוט מאוד, היונים מקננות להן בדרך כלל במסתורי הכביסה בבתי מגורים ולכן הכינים שלהן יכולות לעבור בקלות לבגדים שלנו. מעבר לכך מדובר במפגע תברואתי שכן הצואה של היונים עלולה להביא עימה הרבה מאוד חיידקים שעלולים לגרום לנו למחלות רבות. קבלו את כל השיטות המובילות לגירוש יונים.

 

שיטות נפוצות לגירוש יונים

כאשר מדובר על הרחקת יונים ישנן מגוון רב של שיטות, כאשר השיטות מתחלקות לשיטות הומניות ולשיטות שאינן הומניות. בין השיטות שאינן הומניות ניתן למצוא דוקרנים נגד יונים שעלולים לגרום לפציעה שלהן בעת שאלו מתיישבות על אדן החלון או במסתורי הכביסה שלנו. מעבר לכך, ישנם גם פסים אלקטרוניים המעבירים זרם חשמלי ליונים ואותם גם נתקין על אדן החלון או במקומות אליהם מגיעות היונים בכדי לקנן. היונים כמובן יתיישבו על אותם מקומות ויקבלו זרם חשמלי שירחיק אותן משם. שיטות הומניות יותר מדברות על התקנת רשתות נגד יונים שמונעות לגמרי את כניסת היונים לאיזורים המוגדרים בעייתיים ושם מקננות היונים. בעזרת הרשת נסגור את איזור מסתורי הכביסה והגג ובכך נמנע לחלוטין את קינון היונים במרחב הביתי שלנו. יש גם אמצעים אחרים כמו למשל הדברת אלקטרונית המרחיקה את היונים באופן שאינו פוגע בהן כלל.

מה חשוב בבחירת חברה להרחקת יונים

הדבר שהכי חשוב בבחירת חברה להרחקת יונים הוא הנסיון של החברה בתחום. הנסיון יעזור למתקין להבין איזה פתרון הוא האידיאלי עבורכם בהתאם לצרכים שלכם, בין אם מדובר בהרחקת יונים ממפרסת, פרגולה תלויה מאלומיניום או עץ, ובין אם מגג עוד, בהתאם לבעיה ממנה אתם סובלים וכמובן בהתאם לבקשה שלכם לפתרון הומני או לא הומני להרחקת יונים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר