ריפוי טבעי למחלות

ניווט מהיר

ריפוי טבעי למחלות מתאפשר על ידי ביצוע מגוון רחב של פעולות כמו למשל פעילות גופנית המותאמת למטופל באופן אישי וספציפי, תזונה נכונה, טיפולים במגע, פיזיותרפיה, טיפול באמצעות צמחים ועוד. מנתונים עולה כי אנשים הסובלים ממחלות שונות כמו למשל מחלות דלקתיות או אפילו סוכרת, יכולים באמצעות יעוץ תזונתי להקל באופן ניכר על התסמינים מהם הם סובלים באופן תדיר ולחזור לחיים בריאים ומאוזנים יותר.

 

ריפוי טבעי למחלות – איך זה מתבצע?

היום יש מגוון של בעלי מקצוע ומומחים שאינם רופאים כמו ספורטרפיסטים, תזונאים, מומחים בתחום של רפואה אלטרנטיבית כמו למשל אוסטיאופתים, מדקרים, מומחים בטיפול באמצעות פרחי באך, פיזיותרפיסטים, פיזיולוגים קליניים ואפילו מאמני כושר שיקומיים שמסייעים לאינספור מטופלים להשתקם. כבר בשנת 2012 ארגון הבריאות העולמי יצא בהצהרה כי פעילות גופנית מאוזנת ומבוקרת בה משלבים טיפול במגע, תזונה נכונה וטיפולי מגע מסייעים בטיפול של למעלה מ- 30 מחלות שונות ומצבים רפואיים ביניהם יתר לחץ דם,  כאבי גב כרוניים, דלקות, כאבי מפרקים, פיברומיאלגיה, סוכרת, מחלת ריאות ועוד.

מה פעילות גופנית מותאמת אישית עושה לגוף?

פעילות גופנית מסייעת לשפר את היכולות הפיזיות והתפקודיות של הגוף. בנוסף, אדם המבצע פעילות גופנית זוכה לעלייה בתצרוכת החמצן ומנתונים עולה כי אנשים המקפידים לבצע פעילות גופנית באופן קבוע מקטינים את הסיכון לחלות במחלות לב וכלי דם בעשרות אחוזים. בנוסף, פעילות גופנית מסייעת בהפחתת שומן תוך בטני, תורמת לפירוק שומנים בגוף, מייעלת את תהליך חילוף החומרים ומאזנת את רמות הסוכרים בדם. כן חשוב להקפיד על ביצוע פעילות גופנית מותאמת אישית ולא להתאמץ על דעת עצמנו במצבים כרוניים קיצוניים, להיות תחת בקרה רפואית ולהתייעץ לגבי נטילת תוספי תזונה, צמחים ושמנים מסוגים שונים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר