השכרת ציוד לאירועים בעידן של מגיפה עולמית

ניווט מהיר

אין ספק שעולם האירועים שינה את פניו מקצה לקצה בחסות הקורונה וסוג האירועים אליו היינו רגילים ערב המשבר אינו בא בחשבון בתקופת הקורונה עקב ההגבלות. אירועים עם מאות אנשים כמו חתונות, בר מצווה, בריתות וימי הולדת הצטמצמו לאירועים בו נוכחת אך ורק המשפחה הקרובה שמונה עשרות אנשים בלבד עקב ההגבלות. האירועים עברו מאולמות אל הבתים, אל חצרות הבתים וגם אל חיק הטבע כאשר כתוצאה מכך עלה צורך בהשכרת ציוד לאירועים.

 

ציוד לאירועים – השכרת אוהלים

אחת הבקשות היותר פופולריות להשכרת ציוד לאירועים בתקופת הקורונה הייתה דווקא בקשה להשכרת אוהלים אינטימיים לאירועים. באותם אוהלים ניתן להשתמש למגוון רב של מטרות כאשר קודם כל ניתן לעשות בהם שימוש לשינה בחיק בטבע עבור זוג, משפחה או אפילו כמה זוגות עם ילדים. פרט ללינה ניתן גם לפרוס אוהל שכזה בשטח ולערוך בו ארוחה במסגרת האירוע אותו נעשה בחיק הטבע. ניתן באוהל למקם שולחן גדול עליו יהיה כל האוכל אותו הזמנו לאירוע בסגנון של בופה וכל האורחים יגיעו אל האוהל ויקחו מן האוכל. ניתן גם למקם אוהל נוסף עם מקומות ישיבה על הרצפה בכדי לאפשר אכילה שלא תחת השמש. במסגרת השכרת אוהלים תוכלו למצוא גם סוכת אבלים להשכרה.

 

כיצד ראש פתוח וגמישות יאפשרו לכם להנות מהאירוע בתקופה שכזו?

אין ספק שהאקלים במדינה שלנו נותן דרור למחשבות שלנו וכך אנו יכולים לתכנן את האירוע שתמיד חלמנו עליו בחיק הטבע, גם בעונת החורף. השמש שמאפיינת את האיזור שלנו מסייעת לנו לארגן אירועים בחיק הטבע או על חוף הים במסגרת משפחתית אינטימית בהתאם להגבלות כמובן כך שלא נרגיש שום חוסר בכך שהחתונה שלנו שהייתה אמורה להיערך באולם גדול נערכה על חוף הים עם מספר משתתפים מצומצם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר