בלאנט – המדריך המלא לגילגול

ניווט מהיר

בשנים האחרונות אפשר להתוודע לצורות חדשות ומעניינות של עישון ועיסוק בטבק. מי שעושה בזה שימוש מחפש דרכים חדשות ומעניינות להכניס את החומרים לגוף, מעוניין בחיסכון כספי (אם זה אפשר) וכמובן שאם מדובר בעישון של קנאביס הרי שמה שבאמת רוצים זה לחזק את ההשפעה של החומרים הפעילים על הגוף ועל המוח, בעיקר אם מדובר בעישון לצורך הקלה על כאבים. דבר נוסף שמשפיע מאד על תרבות הגלגול והעישון בישראל זה טרנדים חמים שאפשר לראות בארצות הברית, בדומה לדרך שבה הגיעו לארץ הסיגריות האלקטרוניות לפני אי אילו שנים. הטרנד האחרון, שאמנם כרגע לא רואים אותו הרבה בישראל אך ללא ספק לא רחוק היום שבו הוא יגיח בכל הכוח – הוא הבלאנט. מדובר בעלה סיגר העשוי כולו מעלה שלם של טבק ולתוכו מכניסים את עלי הקנאביס המיובשים.

 

מה ההבדל בין בלאנט לבין נייר גלגול רגיל?

חשוב מאד לדעת איך לגלגל את הבלאנט על מנת לקבל ממנו את כל האפקטים הטובים של עישון נכון ואיכותי. ההבדל בין גלגול זה לבין גלגול רגיל של עלי קנאביס מיובשים בתוך נייר גלגול רגיל הוא האפקט המשולב של הטבק עם הקנאביס תוך כדי העישון ומכאן הפופולריות ההולכת וגדלה של אפשרות עישון זו. למרות שהשוק מלא כיום במגוון רחב של וופורייזרים מומלצים – כאשר מדובר בבלאנט מדובר בשיטת עישון אחרת לגמרי שמשאירה את האפקטים של החומרים ולא רק מאדה את עלי הקנאביס. השילוב בין הטבק לקנאביס הופך את העשן היוצא מהסיגריה לירוק ומחזק את ההשפעה של שני חומרים אלה על המעשן, על הגוף שלו ועל התפקוד המוחי שלו. מסיבה זו ההערכה היא שתוך פרק זמן קצר גם בישראל יהיה ביקוש רב לגלגול בלאנט ואט אט הגלגול עצמו יהפוך לפשוט ומהיר יותר.

 

אז איך מגלגלים בלאנט?

חשוב לדעת ששיטת הגלגול של בלאנט שונה מדרך הגלגול של ניירות רגילים ולכן חשוב מאד ללמוד ולתרגל על מנת לעשות את זה טוב ונכון. גלגול לא נכון עלול לפגום בתחושות של העישון ולכן כדאי לדעת איך לעשות את זה נכון. דבר נוסף שכדאי לדעת כבר עכשיו הוא שניירות גלגול שעשויים מטבק כבר נמצאים בנקודות המכירה ואפשר לרכוש אותם, הבעיה היא חוסר המודעות שיש בארץ לסוג זה והאפשרויות שהוא מציע. מכיוון שהבלאנט עשוי מעלה טבק (ולא משום סוג של נייר) הוא קשיח מעט וצריך לרכך אותו במים על מנת שהוא יהפוך לנוח, נעים למגע וכזה שקל יותר לעצב את הצורה שלו ולגלגל אותו. תוך כדי הגלגול ממלאים את הגליל שנוצר וכל מעשן יבין עם הזמן מה דרגת ההרטבה הנדרשת. חשוב מאד שיהיה גריינדר בהישג יד שבעזרתו אפשר יהיה לטחון עד דק את עלי הקנאביס כך שיהיה נוח למלא אותם בתוך גליל הטבק.

 

ניסוי ותעייה בגלגול

מכיוון שמדובר בתחום חדש יחסית בעולם העישון הרי שצריך להבין מה ואיך לעשות והתרגול יהיה חשוב ומהותי כדי להגיע לתוצאות טובות שיהפכו גם את העישון להרבה יותר טוב, נעים ואפקטיבי. תמיד אפשר וכדאי להתייעץ עם מי שמכיר את התחום ובקיא בו ויש גם לא מעט אנשים כיום שיכולים ללמד את הגלגול של בלאנט ולעזור למי שמתקשה. זו הדרך הנכונה לפעול וללא ספק עם התרגול הדרוש אפשר לעלות על דרך המלך ולהצליח במציאת המיומנות הנדרשת לשם גלגול יעיל ומוצלח.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר