3 דברים שאתם חייבים לדעת על הפקת חתונה בחצר

ניווט מהיר

עוד ועוד זוגות צעירים בוחרים להתחתן בחצר ביתם או בחצר בית ההורים כדי ליצור אירוע ייחודי, שונה ויוצא דופן מכל ההיבטים. הפקת חתונה בחצר דורשת תכנון ומחשבה בכדי שמצד אכן נוכל להנות ולהרגיש מלכים ביום הכי חשוב בחיינו, ממש כאילו היינו מתחתנים באולם או גן אירועים נחשב ומצד שני ליצור אירוע שהוא כולו שלנו.

 

חתונה בחצר לאו דווקא זולה יותר מחתונה באולם

זוגות רבים לוקחים את ההחלטה של תכנון אירוע שכזה גם משיקולי תקציב משום שהם בטוחים שהחתונה שלהם תהיה זולה יותר, בשל העובדה שאין הם צריכים לשלם לאולם על האירוע. חשוב להבין שלא תמיד זה כך והכל תלוי בעלות הספקים שאנו בוחרים. מנעד המחירים בשוק החתונות בכל תחום הוא מאוד גדול. לצורך הדוגמא ניתן לבחור בחברת קייטרינג שמתמחרת מנה בעלות של 25 דולרים ואפשר לבחור חברת קייטרינג שמתמחרת מנה בעלות של 70 דולרים ואפילו יותר מזה.  זה נכון לגבי כל פרט באירוע שלכם החל מהעיצוב, דרך הבגדים ועד המוזיקה.

 

כדי שבאמת תהנו – חברה להפקת חתונה בחצר

בשונה מאולם או גן אירועים בהם רוב השירותים מובנים בתוך סוג של ”חבילת חתונה“ כמו המפות, העיצוב, הכלים, השולחנות והכסאות, בחתונה בחצר אתם צריכים לדאוג להכל כולל הכל. מדובר בהתעסקות אין סופית בפרטים הכי קטנים שלא תמיד נראים לכם לעין ולכן שווה להשקיע סכום כסף נכבד ולהיעזר בחברה המתמחה בחתונות כאלה שתדע להתאים את הכל לצרכים ולתקציב שלכם.

השקיעו באוכל, באלכוהול ובמוזיקה – העיצוב כבר שם

מכיון ומדובר בחצר או גינה, סביר להניח שיש המון ירוק מסביב, עצים ופרחים. לכן, שווה להשקיע את הכסף דווקא באווירה ובדברים האחרים שיכולים להפוך את האירוע שלכם ל-WOW ופחות בעיצוב שכבר נמצא שם ממילא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר