עוברים תקופה קשה? צמחי באך – הטיפול הטבעי המושלם

ניווט מהיר

חרדות, נטיה לדיכאון, קשיי הסתגלות, בעיות קשב וריכוז, פחדים, קושי לישון בלילה והפרעות שינה – אלו ועוד מלווים את רובנו כחלק בלתי נפרד מהחיים. יש היום לא מעט שיטות טיפוליות כשלכל שיטה יש את הייחודיות, היתרונות והסגולות שלה. מה דעתכם על טיפול שנמצא אתכם? טיפול שזמין לכם בכל מקום שבו אתם נמצאים – בבית או בעבודה, בטיול או עם הילדים. טיפול שאתם יכולים ליטול ללא מאמץ, ללא תופעות לוואי והוא גם 100% טבעי. אותו טיפול הותאם באופן אישי וספציפי למצבים הפיזיים והנפשיים שלכם. קוראים לזה צמחי באך. טיפול טבעי שהומצא ופותח על ידי ד“ר באך בעצמו – רופא ומדען בריטי שמצא את הקשר בין הגוף הפיזי לנפשי והבין כי ללא טיפול בנפש, הסימפטום הפיזי לא ירפא.

 

צמחי באך – למי ולאילו מצבים מתאים הטיפול?

טיפול בפרחי באך מתאים לכולם: ילדים, בני נוער, מבוגרים, קשישים ואפילו חיות מחמד. הוא לא מתנגש עם תרופות או טיפולים אחרים ומתאים לקשת רחבה של בעיות ומצבים רפואיים לרבות קשיים נפשיים ורגשיים, חרדות מסוגים שונים, כעסים, חוסר מוטיבציה, התקפי זעם, קשיי קשב וריכוז, חוסר סבלנות, ביקורת ושיפוטיות יתר, תופעות הקשורות לגיל המעבר, חוסר בביטחון עצמי, ביישנות, חרדה חברתית ועוד.

איך הטיפול עובד?

ראשית יש להיפגש עם מטפל או מטפלת המתמחים בטיפול באמצעות פרחי באך. המטפל יתשאל אתכם לגבי מצבכם הפיזי והנפשי, ישאל שאלות הקשורות באופן ישיר לדפוסי האישיות והאופי שלכם. בהתאם למצבים הפיזיים, הנפשיים והמאפיינים האישיותיים יתאים המטפל עבורכם את הפורמולה המושלמת. קיימות 38 תמציות פרחים מרוכזות ומתוכן יבחר המטפל את התמציות שהכי מתאימות לכם וירכיב עבורכם פורמולה מושלמת. את הטיפול יש ליטול מתחת ללשון בין 3-5 פעמים ביום בהתאם להנחיות. זיכרו, את הפורמולה תוכלו לשאת אתכם בתיק ממש לכל מקום, אפילו בעת חופשה משפחתית בארץ או בחו"ל!

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר